Piękny dom w pięknym miejscu

Odetchnij. Wyjedź na kilka dni…

Zapraszamy do „Miasta Dzieci Świata” – tak nazywana jest dziś Rabka-Zdrój

 

Od ponad stu lat, Rabka Zdrój jest znana jako uzdrowisko, które wykorzystuje swoje walory klimatyczne oraz wody lecznicze. Znajdują się tu sanatoria, szpitale uzdrowiskowe, oraz oddział terenowy Instytutu Gruźlicy i chorób płuc. Centralnym miejscem jest odnowiony niedawno duży Park Zdrojowy, z bogatą ofertą rekreacyjno-sportowo-kulturalną,

Wypoczynek tutaj to też wiele, ciekawych możliwości dla turystów kwalifikowanych.

Z Rabki, na okoliczne szczyty Gorców, Beskidu Wyspowego i Pasma Babiogórskiego prowadzą szlaki piesze i rowerowe.

W zimie, miłośnicy białego szaleństwa mogą skorzystać z szerokiej oferty pobliskich stacji narciarskich, a także przemierzać malownicze trasy skitourowe. Dla łyżwiarzy, sezonowe odkryte lodowisko. Po aktywnym dniu, warto udać się na zasłużony odpoczynek na pobliskie gorące źródła.

To tylko 45 minut drogi z Krakowa.

 

3

Drewniany dom w górach z widokiem na Babią Górę

Zapraszamy Państwa do wypoczynku w atrakcyjnym, góralskim domu, położonym w dzielnicy willowej zwanej Nowym Światem. Do Państwa dyspozycji: cztery sypialnie (jedna duża sypialnia przechodnia na wyższe piętro do kolejnych dwóch sypialni), duży salon z kominkiem, jadalnia, wyposażona kuchnia, oraz przestronna łazienka.

Ponadto zadaszony parking, duży ogród i miejsce na ognisko. Teren ogrodzony. Po wyjściu z domu, polecamy najlepszy żurek w okolicy w schronisku na Maciejowej… spokojnie to tylko 45 minut spacerem, z naszego domu.

Doskonała lokalizacja. 10 minut spacerem do Parku Zdrojowego. 20 minut od Dworca Autobusowego.

3

Rabka to wyjątkowe miejsce zwłaszcza dla rodzin z dziećmi. Wspaniały klimat, piękne widoki i wiele atrakcji. Z moimi synami w drewnianym domu spędziliśmy dwa tygodnie ferii. Polecamy to miejsce. Jest rodzinnie, przestronnie, luksusowo a wieczorny wypoczynek przy kominku to idealne uzupełnienie intensywnego dnia spędzonego na pobliskim stoku.

Aleksandra Nieśpielak

Aktorka

3

 

Cennik

 

Termin2 noce3 - 6 nocyponad 6 nocy
Sezon wakacji500450400
Sezon zwykły400350300
Długie weekendy600550500
Boże Narodzenie600550500
Sezon sylwestrowy14001100800
Ferie zimowe700600500

 

Dom wynajmowany jest w całości, tzn. nie wynajmujemy pojedynczych pokoi. W trosce o zachowanie wysokiego komfortu pobytu naszych gości maksymalna ilość osób, jaką możemy zaprosić do jednego domku to 8 osób dorosłych.

*Podane ceny są za 1 dobę za cały dom dla 8 osób, zastrzegamy sobie możliwość zmiany cen.
Wszystkie ceny w złotówkach.
Długie weekendy: majowy, Boże Ciało, 11 listopada, itp.

 

3

Tel: 602 49 89 44, 600 19 33 58

Mail: biuro@imprezygfm.pl

Adres: ul. Leśna 4, Rabka – Zdrój

Zapraszamy do kontaktu. Już dziś, zarezerwuj odpoczynek w górach!